World Of Rest

English Українська
Оновлено: 16 грудня 2022 р.
Розмір: 254M
Кількість установок: 1 000 000+
Поточна версія: 1.35.8
Windows: 7/8/10 (x86/x64)
Android: 4.4+
ОЗУ: 2 Гб

Скачать игру c Google Play Скачать для ПК
Скачать APK Скачать OBB


World Of Rest - розрахована на багато користувачів рольова онлайн-гра в стилі фентезі. Її герою належить підкорювати нові простори і робити все для захисту свого міста. Крок за кроком, удар за ударом він стає небезпечніше для ворогів і все більш недосяжним для суперників.

Для відважних дослідників

Захоплююча подорож по різноманітному світі World Of Rest принесе справжнє задоволення. Персонаж битиметься з різними монстрами від вовків до мінотаврів та драконів, застосовуючи як зброю, так і магію. Він буде наводити порядок на островах і підземеллях, в пустелях і джунглях, на рівнинах і в горах, користуючись силою і кмітливістю. Здобуті в боях трофеї принесуть герою гроші для покупки нового обмундирування.

Сотні можливостей стати кращим

Персонажу пропонується освоїти додатковий набір професій: мисливець, рибалка, травник, алхімік, коваль. Для вдосконалення навичок практично немає меж. З кожним досягнутим рівнем герою стають доступними нові види зброї, броні і магічних предметів.
При бажанні можна придбати ігрові монети за реальні гроші. Вони миттєво прискорять Вам досягнення ігрових цілей. В іншому гра повністю безкоштовна.

Перемагайте суперників і знайдіть нових друзів

В процесі гри видно інших гравців і їх амуніція. Змагайтеся з ними, прагнучи перевершити за всіма показниками, або об'єднуйтеся в команду для боротьби з монстрами. Кличте в гру своїх друзів і знаходите нових, спілкуючись в чаті. Відкривати незвідані простору разом набагато цікавіше.

Все для зручності гравця

Гравець швидко освоюється в чарівному світі завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню. Орієнтування на місцевості полегшує докладна карта. Рахунок перемог і поразок, як і інша важлива інформація про власного гравця, доступна по кліку на його іконку.
При виході з гри відбувається її автоматичне збереження. Наступного разу ви почнете з того епізоду, на якому зупинилися.

Станьте кращим захисником світу World Of Rest!

Увага:
Гра знаходиться в стадії раннього доступу (в активній стадії доопрацювання і покращення). Побажання та пропозиції щодо розвитку приймаються.

Що нового:

1. Музика! Додано музику в селах та на природі.
2. У головне меню додано налаштування звуку.
3. Виправлено помилку запуску гри на Android 12.
4. Новорічна ялинка з подарунками.
5. Нові трофеї: Можливість отримувати трофеї (зброю та обладунки) з рожевою та помаранчевою аурою.
6. Додано 2 нові села з 2 ринками (у 4 -му, 5 -му секторах).
7. Оновлена кнопка удару. Додана нова кнопка дії (взаємодія з NPC).
© 2022 BMM-Soft ...